You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Tālrunis: (+371) 20231140, e-pasts: abc@abc.edu.lv

Skrējiens pēc miljona

Miljons – lūk, tā ir iespēja! Miljons – tā nav tikai summa bankas kontā, krājumi adītā zeķē vai īpašums Spānijas dienvidos. Ikdienā nereti aizmirstam par „miljons” vērtiem kolēģiem – darbiniekiem, vadītājiem un komandu kopumā.

Norise:

Pasākuma dalībnieki tiek sadalīti grupās pēc nejaušības principa. Dalībnieki grupās veic dažādus uzdevumus un aktivitātes profesionāla/u psihologa/u vadībā, kuri analizē katra dalībnieka ieguldījumu un uzdevumu izpildi.„Skrējiens pēc miljona” burtiskā vārdu nozīmē ir skrējiens. Katrai komandai tiek izdalītas kartes ar norādītiem kontrolpunktiem, kur ir jāveic kāds uzdevums – fizisks vai intelektuāls. Darbība var norisināties gan pilsētvidē, gan lauku apvidū. Iespējams arī „skrējiens pēc miljona” starp vairākām pilsētām. Skrējiena aktivitāšu intensitāte un mērogs tiek pielāgots klienta vēlmēm. Pēc katra veiktā uzdevuma komandas treneris (psihologs) sniedz informāciju par katra ieguldījumu un lomu konkrētā uzdevuma izpildē. Pēc treniņa tiks sniegts individuāls vērtējums katram dalībniekam un arī grupas raksturojums – kā komanda prot sastrādāties, kādi ir galvenie plusi un mīnusi -, kā arī saņemsiet rekomendācijas turpmākai komandas sadarbībai un attīstībai, lai tiktu izveidota „miljona” vērta komanda.

Pirms pasākuma tiek izstrādāta un saskaņota „komandas saliedēšanas” programma – sasniedzamie mērķi un vēlamie ieguvumi, veicamie uzdevumi u.c. ar pasākumu saistīti jautājumi.