Latviešu valodas apguve Latgales reģionā

15.06.2017

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” 13.06.2017 noslēdz kursantu uzņemšanu Sabiedrības Integrācijas Fonda atbalstītos latviešu valodas apguves kursos Rīgā un Rīgas reģionā.

Nākamā kursantu uzņemšana notiks projekta 2. mācību gadā 2018. gada janvārī.

Mācību laikā studenti tiek nodrošināti ar bezmaksas mācību materiāliem, lai veiksmīgi apgūtu latviešu valodu.

Lai pieteiktos mācībām lūdzam zvanīt pa tel. 20218839, vai rakstīt uz e-pastu: abc@abc.edu.lv

Preses relīze ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu. Par preses relīzes  saturu atbild SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC”