Latviešu valodas apguve Latgales reģionā

09.06.2017

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” piedāvā bez maksas apgūt vai paaugstināt latviešu valodas prasmes Latgales reģionā. Mācības tiks uzsāktas no 13.jūnija latviešu valodas zināšanu līmenim A1 un B1. Apmācību programmas ilgums: 100 akadēmiskās stundas.

Pirms mācību uzsākšanas studenti tiks testēti, lai noteiktu esošo valodas zināšanu līmeni, tādējādi nodrošinot efektīvu un mērķtiecīgu apmācību.

Mācību laikā studenti tiek nodrošināti ar bezmaksas mācību materiāliem, lai veiksmīgi apgūtu latviešu valodu.

Mācību grupās tiks uzņemti interesenti, kuri nav apmeklējuši citus tāda paša līmeņa latviešu valodas kursus, kurus finansējusi Nodarbinātības valsts aģentūra, Latviešu valodas aģentūra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Sabiedrības integrācijas fonds, Kultūras ministrija vai cita institūcija.

Lai pieteiktos mācībām lūdzam zvanīt pa tel. 25449719, vai rakstīt uz e-pastu: abc@abc.edu.lv

Preses relīze ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu. Par preses relīzes  saturu atbild SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC”