Plakats majas lapai a3 1

Bezmaksas latviešu valodas apguve Rīgas reģionā

08.01.2018.

 SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” piedāvā bez maksas apgūt vai paaugstināt latviešu valodas prasmes Rīgas reģionā visos līmeņos. Mācības tiks uzsāktas no 2018. gada 22 janvāra. Apmācību programmas ilgums: 100 akadēmiskās stundas.

     Pirms mācību uzsākšanas kandidāti tiks testēti, lai noteiktu esošo valodas zināšanu līmeni, tādējādi nodrošinātu efektīvu un mērķtiecīgu apmācību. Noslēdzot apmācības kursantiem tiks apmaksāts arī valsts valodas prasmes pārbaudes eksāmens Valsts Izglītības Satura centrā (VISC).

   Mācību laikā kandidāti tiks nodrošināti ar nepieciešamajiem materiāliem, lai veiksmīgi apgūtu latviešu valodu.

Mācību grupās tiks uzņemti interesenti, kuri nav apmeklējuši citus tāda paša līmeņa latviešu valodas kursus, kurus finansējusi Rīgas dome, Nodarbinātības valsts aģentūra, Latviešu valodas aģentūra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Sabiedrības integrācijas fonds, Kultūras ministrija vai cita institūcija.

Lai pieteiktos mācībām lūdzam zvanīt pa tel. 26310756, vai rakstīt uz e-pastu: abc@abc.edu.lv

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” ir akreditēta izglītības iestāde, kas sniedz pieaugušo apmācību pakalpojumus jau vairāk kā 10 gadus visā Latvijas teritorijā. Mācību projekts ir tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) finansiālu atbalstu.

 

Preses relīze ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu. 
Par preses relīzes  saturu atbild SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC”