You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Tālrunis: (+371) 20231140, e-pasts: abc@abc.edu.lv

Jaunumi

Mācību kurss Intellectus

Intellectus ir vairāku gadu gaitā izstrādāts mācību kurss interesentiem, kuri vēlas pilnveidot savas zināšanas tādās jomās kā māksla un tās vēsture, arhitektūra, galda kultūra un etiķete, diplomātija, dažādu valstu reģionu vēsture, tradīcijas, kultūra un interesanti apskates objekti, kā arī citas tēmas atbilstoši grupas dalībnieku interesēm. Šis kurss ir veidots tā, lai tēmas būtu iespējams pielāgot tieši klausītāju specifiskām vēlmēm.

Šis kurss Jums palīdzēs labāk orientēties:

  • mākslā un glezniecībā, apmeklējot pasaules labākos muzejus un galerijas,
  • etiķetē, diplomātijā un galda kultūrā, apmeklējot dažādu valstu virtuves un tiekoties ar dažādu valstu sadarbības partneriem,
  • arhitektūrā un tās vēsturē, dodoties apskatīt pasaules ievērojamākās būves un arhitektūras šedevrus
  • dažādu valstu reģionu kultūrā un vēsturē, apmeklējot interesantas, citiem nezināmas vietas, kurās nesastapsiet tradicionālos tūristu pūļus, bet kurās varēsiet baudīt patieso reģiona noskaņojumu un gaisotni.

Tās būs vairākas aizraujošas pēcpusdienas kopā ar domubiedriem, nelielās, slēgtās mācību grupās, kuras vadīs profesionāli un zinoši jomu pārzinātāji un entuziasti. Šajā kursā nodarbības vada gan pasniedzēji no Latvijas mākslas akadēmijas, gan uzņēmēji, kuru aizraušanās un bizness ir balstīts uz konkrēto tēmu. Arī norises vietas  būs dažādas – gan muzeji, gan restorāni, gan citas nestandarta, interesantas un atbilstošu gaisotni rosinošas vietas.

SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC" iznomā telpas kursiem, semināriem, sanāksmēm un citiem pasākumiem.

Uzzini vairāk