Latviešu valodas apguve Rīgas reģionā

08.06.2017

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” piedāvā bez maksas apgūt vai paaugstināt latviešu valodas prasmes Rīgas reģionā. Mācības tiks uzsāktas no 14.jūnija latviešu valodas zināšanu līmenim C1 un A2. Apmācību programmas ilgums: 100 akadēmiskās stundas.

Mācību laikā studenti tiek nodrošināti ar bezmaksas mācību grāmatām, darba burtnīcām, kā arī nepieciešamajiem materiāliem, lai veiksmīgi apgūtu latviešu valodu.

Lai pieteiktos mācībām lūdzam zvanīt pa tel. 20218839, vai rakstīt uz e-pastu: abc@abc.edu.lv

Preses relīze ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu.
Par preses relīzes  saturu atbild SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC”