Latviešu valodas apguve Latgales reģionā

Preses relīze ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu.

Par preses relīzes  saturu atbild SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC”

01.08.2014.

Latviešu valodas apguve Latgales reģionā

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” piedāvā bez maksas apgūt vai paaugstināt latviešu valodas prasmes Daugavpilī, Rēzeknē, Ludzā, Krāslavā, Ciblā un Zilupē. Mācības tiks uzsāktas no septembra. Apmācību programmas ilgums: 100 akadēmiskās stundas.

Mācību laikā studenti tiek nodrošināti ar bezmaksas mācību grāmatām, darba burtnīcām, kā arī nepieciešamajiem materiāliem, lai veiksmīgi apgūtu latviešu valodu.

Kursantu uzņemšana no 2014. gada 25. augusta- 3. septembrim.

Lai pieteiktos mācībām lūdzam zvanīt pa tel. 26457924, vai rakstīt uz e-pastu: abc@abc.edu.lv