You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Tālrunis: (+371) 20231140, e-pasts: abc@abc.edu.lv

Jaunumi

Konference energoauditoriem

Messe Berlin GmbH pārstāvniecība Latvijā informājusi mūs kā sertificēšanas biroju par konferences iespējām energoauditoriem.

“Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera Igaunijā, Latvijā, Lietuvā no š. g. 12. līdz 16.oktobrim organizē pasākumu kopumu uzņēmējiem par tēmu „Energoefektīva ēku būvniecība un rekonstrukcija” un informē Jūs par iespēju piedalīties un tikties ar Vācijas uzņēmumiem ar mērķi dibināt kontaktus, atrast sadarbības partnerus un īstenot kopprojektus.

Projekta ietvaros otrdien, 13. oktobrī notiks konference Viļņā, kā arī ceturtdien, 15. oktobrī paredzētas individuālās tikšanās ar sadarbībā ieinteresētiem vācu uzņēmējiem Rīgā.
Projekts tiek īstenots ar VFR Federālās ekonomikas un tehnoloģiju ministrijas atbalstu kā viens no instrumentiem vācu uzņēmējiem ārējo tirgu apgūšanas programmā.

Vācijas firmu profilu aprakstus lūdzu sk. uzņēmumu sarakstā.  Iepriekš vienojoties par tikšanās laiku, vācu uzņēmējs un pavadošā persona no Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras, kura nepieciešamības gadījumā var palīdzēt sazināties, sarunu tulkojot, ieradīsies pie Jums birojā uz tikšanos vai kā tikšanās vietu varēsiet izmantot Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras telpas.

Dalība konferencē un individuālajās tikšanās ar vācu uzņēmējiem ir bez maksas. Ja vēlaties pieteikties individuālām sarunām 15. oktobrī, aicinām aizpildīt anketu un nosūtīt uz e-pastu maija.pavila@ahk-balt.org vai pa faksu 67830478 līdz 30. septembrim.

Dalību konferencē lūdzam pieteikt, rakstot uz e-pastu jurate.lemke@ahk-balt.org

 Informācija par konfereces norisi pieejama šeit.

Pieteikuma veidlapa pieejama  šeit.

SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC" iznomā telpas kursiem, semināriem, sanāksmēm un citiem pasākumiem.

Uzzini vairāk