Izstādes atskaņas

Izstāde „Tech industry 2013”  ir noslēgusies. „Mācību un konsultāciju centrs ABC” sadarbībā ar Tehnisko skolu piedalījās izstādē 3 dienas no 12.11. – 14.11.

Liels paldies visiem sadarbības partneriem un klientiem par mūsu stenda apmeklēšanu. Interesentiem, apmeklējot stendu bija iespēja uzzināt par Tehniskās skolas piedāvātajām metināšanas apmācībām, pieteikties uz tām, kā arī saņemt informāciju par citām sev interesējošām mācību tēmām.

Metināšanas meistariem bija iepsēja piedalīties metināšanas konkursā, kurš tika rīkots kopā ar sadarbības partneriem „BT1” un „Industry Welding Equipment”.

MMA  metināšanas veidā godpilno 1. vietu ieguva Vjačeslavs Kjazumofs,

2. vietu Artūrs Jevdakimovs

3. vietu Aleksandrs Popovs.

MIG/MAG metināšanas veidā vietas tika sadalītas sekojuši:

1.vieta Vidmantas Zuzevičius;

2. vieta Lauris Kazāks

3.vieta Ēriks Samovičs

Mūsu stendu apmeklēja arī bērni un jaunieši, kur savus spēkus varēja izmēģināt soda metienos basketbola grozā, ko bija izgatavojuši metālapstrādes meistari.