Latviešu valodas kursi Rīgas reģionā

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” piedāvā bez maksas apgūt vai paaugstināt latviešu valodas prasmes Rīgas reģionā. Mācības tiks uzsāktas no 29.maija. Apmācību programmas ilgums: 100 akadēmiskās stundas.

Mācību laikā studenti tiek nodrošināti ar bezmaksas mācību grāmatām, darba burtnīcām, kā arī nepieciešamajiem materiāliem, lai veiksmīgi apgūtu latviešu valodu.

Lai pieteiktos mācībām lūdzam zvanīt pa tel. 25449719, vai rakstīt uz e-pastu: abc@abc.edu.lv