You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Tālrunis: (+371) 20231140, e-pasts: abc@abc.edu.lv

Piesakies apmācībām, aizpildot pieteikuma anketu vai uzdod mums savu jautājumu!

 

Sazinies ar mums!

Mēs piedāvājam

Biznesa klientiem

Profesionālās izaugsmes treniņi vadītājiem un darbiniekiem, profesionālās kvalifikācijas celšanas apmācība, e-studijas, e-telpas izmantošana u.c.

Lasīt vairāk

Tehniskā skola

Veic metinātāju apmācību sekojošās programmās: rokas lokmetinātājs (MMA); gāzmetinātājs (OAW); lokmetinātājs (MIG/MAG); lokmetinātājs (TIG).

Lasīt vairāk

Sertificēšanas birojs

Veic personu sertificēšanu mērniecības, darba aizsardzības un energoefektivitātes jomās.

Lasīt vairāk


Mācību un konsultāciju centrs "ABC"

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC" ir privāta, akreditēta izglītības iestāde, kas dibināta 2001.gadā (IZM izglītības iestādes reģistrācijas Nr. 4460800111), sniedz apmācību, komandas saliedēšanas pakalpojumus un biznesa konsultācijas.

Zināšanu un prasmju apguvei piedāvājam kvalitatīvas apmācības, kas veidotas, ievērojot jaunākās biznesa tendences, konkrēta uzņēmuma darba specifiku un klienta individuālās vajadzības, kā arī piesaistot pieredzes bagātus, kvalificētus un savā nozarē novērtētus biznesa profesionāļus.

Vairāk

Pēdējie jaunumi:

Skatīt visas ziņas

Līgo svētku darba laiks
Informējam, ka no 2015. gada 22. jūnija līdz 28. jūnijam SIA “Mācību un konsultāciju centrs ABC”  darbinieki dodas Līgo svētku brīvdienās!

vairāk

Metināšana- „Kas ir metinātātāja "eirosertifikāts"?”
Turpinot tēmu par biežāk uzdotajiem jautājumiem par metināšanu, piedāvājam iepzīties ar tēmu: „Kas ir metinātātāja "eirosertifikāts"?”

vairāk

Metināšana- metinātāja dokumenti
Ļoti bieži mums tiek uzdoti jautājumi par metināšanu. Lai atvieglotu dažādu atbilžu meklēšanu, mēģināsim ik pa brīdim diskutēt par kādu ar metināšanu...

vairāk

Mācību kurss Intellectus
Intellectus ir vairāku gadu gaitā izstrādāts mācību kurss interesentiem, kuri vēlas pilnveidot savas zināšanas tādās jomās kā māksla un tās vēsture,...

vairāk

Fizisko personu datu aizsardzības kursi no 06.07. – 14.08.

Skatīt vairāk

Mūsu partneri