You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

News

Latviešu valodas apguve Latgales reģionā

09.06.2017

 SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” piedāvā bez maksas apgūt vai paaugstināt latviešu valodas prasmes Latgales reģionā. Mācības tiks uzsāktas no 13.jūnija latviešu valodas zināšanu līmenim A1 un B1. Apmācību programmas ilgums: 100 akadēmiskās stundas.

Pirms mācību uzsākšanas studenti tiks testēti, lai noteiktu esošo valodas zināšanu līmeni, tādējādi nodrošinot efektīvu un mērķtiecīgu apmācību.

Mācību laikā studenti tiek nodrošināti ar bezmaksas mācību materiāliem, lai veiksmīgi apgūtu latviešu valodu.

Mācību grupās tiks uzņemti interesenti, kuri nav apmeklējuši citus tāda paša līmeņa latviešu valodas kursus, kurus finansējusi Nodarbinātības valsts aģentūra, Latviešu valodas aģentūra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Sabiedrības integrācijas fonds, Kultūras ministrija vai cita institūcija.

Lai pieteiktos mācībām lūdzam zvanīt pa tel. 25449719, vai rakstīt uz e-pastu: abc@abc.edu.lv

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” ir akreditēta izglītības iestāde, kas sniedz pieaugušo apmācību pakalpojumus jau vairāk kā 10 gadus visā Latvijas teritorijā. Mācību projekts ir tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) finansiālu atbalstu.

Preses relīze ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu. Par preses relīzes  saturu atbild SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC”

SIA "Mācību un konsultāciju centrs ABC" iznomā telpas kursiem, semināriem, sanāksmēm un citiem pasākumiem.

Uzzini vairāk