SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” ir privāta, akreditēta izglītības iestāde, kas dibināta 2001.gadā (IZM izglītības iestādes reģistrācijas Nr. 4460800111). Zināšanu un prasmju apguvei piedāvājam kvalitatīvas apmācības, kas veidotas, ievērojot jaunākās biznesa tendences, konkrēta uzņēmuma darba specifiku un klienta individuālās vajadzības, kā arī piesaistot pieredzes bagātus, kvalificētus un savā nozarē novērtētus biznesa profesionāļus.

Новости

Plakats majas lapai a3 1

Bezmaksas latviešu valodas apguve Rīgas reģionā

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” piedāvā bez maksas apgūt vai paaugstināt latviešu valodas prasmes Rīgas reģionā visos līmeņos. Mācības tiks uzsāktas no 2018. gada 22 janvāra. Apmācību programmas ilgums: 100 akadēmiskās stundas. Pirms mācību ...

Читать больше

Получение профессии

Profesionālās pilnveides un tālākziglītības programmas ir akreditētas Izglītības kvalitātes valsts dienestā. Mūsu programmas apvieno praksē balstīto pieeju un programmu atbilstību prasībām, kas nodrošina konkurētspējīgu speciālistu sagatavošanu atbilstoši tirgus pieprasījumam.

PROFESIONĀLĀS TĀLĀKIZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS:

Professions2 1 KLIENTU APKALPOŠANAS OPERATORS Professions2 2 METĀLAPSTRĀDE ( TIG), KVALIFIKĀCIJA LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR VOLFRAMA ELEKTRODU INERTĀS GĀZES VIDĒ (TIG)
Professions2 3 LIETVEDIS Professions2 4 METĀLAPSTRĀDE ( MIG), KVALIFIKĀCIJA LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU INERTĀS GĀZES VIDĒ (MIG)
Professions2 5 NOLIKTAVAS PĀRZINIS Professions2 6 METĀLAPSTRĀDE ( MMA), KVALIFIKĀCIJA ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA)
Professions2 7 INFORMĀCIJAS IEVADĪŠANAS OPERATORS Professions2 8 METĀLAPSTRĀDE ( MAG), KVALIFIKĀCIJA LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU AKTĪVĀS GĀZES VIDĒ (MAG)

Неформальной образование

  • FIZISKO PERSONU DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS 42H
  • SANITĀRĀS UN HIGĒNAS PRASĪBAS UZŅĒMUMĀ 5H
  • GRĀMATVEDĪBA
  • VALODAS (KRIEVU, ANGĻU, BIZNESA ANGĻU, FRANČU, VĀCU, LATVIEŠU U.C.)
  • MS EXCEL, MS WORD, POWER POINT.
  • PHOTOSHOP, CORALDRAW, AUTOCAD
  • DIGITĀLAIS MĀRKETINGS (SATURA RADĪŠANA,FACEBOOK, SEO, GOOGLE ANALYTICS, ADWORDS)
  • ENERGOAUDITORS 24H
Подать заявку на участие в курсах!

Техническое училище

KURSI METINĀTĀJIEM

SIA “Mācību un konsultāciju centrs ABC” skolas speciālisti pastāvīgi paaugstina savas metinātāju zināšanas un iegūst jaunu pieredzi. mūsu personāls jau vairākus gadus nodarbojas ar metinātāju apmācību un sagatavošanu sertifikācijai atbilstoši EN ISO 9606 standrata prasībām.

Аренда помещений

Telpas ir ērti un mājīgi iekārtotas, kā arī aprīkotas ar:
interneta pieslēgumu, tāfeli, multimēdiju videoprojektoru un portatīvo datoru, skaļruņiem, kafijas automātiem. Pie mācību ēkas atrodas bezmaksas autostāvvieta. Klientu ērtībām piedāvājam organizēt kafijas pauzes ar nelielām uzkodām semināra laikā un pārtraukumos.