SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” ir privāta, akreditēta izglītības iestāde, kas dibināta 2001.gadā (IZM izglītības iestādes reģistrācijas Nr. 4460800111). Zināšanu un prasmju apguvei piedāvājam kvalitatīvas apmācības, kas veidotas, ievērojot jaunākās biznesa tendences, konkrēta uzņēmuma darba specifiku un klienta individuālās vajadzības, kā arī piesaistot pieredzes bagātus, kvalificētus un savā nozarē novērtētus biznesa profesionāļus.

Jaunumi

Kampanas vizualis majaslapai

Mācības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”

Lasīt vairāk
Rezekne

Bezmaksas latviešu valodas apguve Latgales reģionā

SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” piedāvā bez maksas apgūt vai paaugstināt latviešu valodas prasmes Latgales reģionā visos līmeņos. Mācības tiks uzsāktas no 2018. gada 24. janvāra. Apmācību programmas ilgums: 100 akadēmiskās stundas. Pirms mācību...

Lasīt vairāk

Profesiju ieguve

Profesionālās pilnveides un tālākziglītības programmas ir akreditētas Izglītības kvalitātes valsts dienestā. Mūsu programmas apvieno praksē balstīto pieeju un programmu atbilstību prasībām, kas nodrošina konkurētspējīgu speciālistu sagatavošanu atbilstoši tirgus pieprasījumam.

PROFESIONĀLĀS TĀLĀKIZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS:

Professions2 1 KLIENTU APKALPOŠANAS OPERATORS Professions2 2 METĀLAPSTRĀDE ( TIG), KVALIFIKĀCIJA LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR VOLFRAMA ELEKTRODU INERTĀS GĀZES VIDĒ (TIG)
Professions2 3 LIETVEDIS Professions2 4 METĀLAPSTRĀDE ( MIG), KVALIFIKĀCIJA LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU INERTĀS GĀZES VIDĒ (MIG)
Professions2 5 NOLIKTAVAS PĀRZINIS Professions2 6 METĀLAPSTRĀDE ( MMA), KVALIFIKĀCIJA ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA)
Professions2 7 INFORMĀCIJAS IEVADĪŠANAS OPERATORS Professions2 8 METĀLAPSTRĀDE ( MAG), KVALIFIKĀCIJA LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU AKTĪVĀS GĀZES VIDĒ (MAG)

Neformālā izglītība

  • FIZISKO PERSONU DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS 42H
  • SANITĀRĀS UN HIGĒNAS PRASĪBAS UZŅĒMUMĀ 5H
  • GRĀMATVEDĪBA
  • VALODAS (KRIEVU, ANGĻU, BIZNESA ANGĻU, FRANČU, VĀCU, LATVIEŠU U.C.)
  • MS EXCEL, MS WORD, POWER POINT.
  • PHOTOSHOP, CORALDRAW, AUTOCAD
  • DIGITĀLAIS MĀRKETINGS (SATURA RADĪŠANA,FACEBOOK, SEO, GOOGLE ANALYTICS, ADWORDS)
  • ENERGOAUDITORS 24H
Piesakies kursiem!

Tehniskā skola

KURSI METINĀTĀJIEM

SIA “Mācību un konsultāciju centrs ABC” skolas speciālisti pastāvīgi paaugstina savas metinātāju zināšanas un iegūst jaunu pieredzi. mūsu personāls jau vairākus gadus nodarbojas ar metinātāju apmācību un sagatavošanu sertifikācijai atbilstoši EN ISO 9606 standrata prasībām.

Telpu noma

Telpas ir ērti un mājīgi iekārtotas, kā arī aprīkotas ar:
interneta pieslēgumu, tāfeli, multimēdiju videoprojektoru un portatīvo datoru, skaļruņiem, kafijas automātiem. Pie mācību ēkas atrodas bezmaksas autostāvvieta. Klientu ērtībām piedāvājam organizēt kafijas pauzes ar nelielām uzkodām semināra laikā un pārtraukumos.