SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” ir privāta, akreditēta izglītības iestāde, kas dibināta 2001.gadā (IZM izglītības iestādes reģistrācijas Nr. 4460800111). Zināšanu un prasmju apguvei piedāvājam kvalitatīvas apmācības, kas veidotas, ievērojot jaunākās biznesa tendences, konkrēta uzņēmuma darba specifiku un klienta individuālās vajadzības, kā arī piesaistot pieredzes bagātus, kvalificētus un savā nozarē novērtētus biznesa profesionāļus.

Новости

Latgale

Noslēgusies kursantu uzņemšana latviešu valodas apmācībām Latgales reģionā

Читать больше
Grid 3227459 1920 %282%29

Personas datu aizsardzības speciālistu apmācība

Piesakies!

Читать больше

Получение профессии

Profesionālās pilnveides un tālākziglītības programmas ir akreditētas Izglītības kvalitātes valsts dienestā. Mūsu programmas apvieno praksē balstīto pieeju un programmu atbilstību prasībām, kas nodrošina konkurētspējīgu speciālistu sagatavošanu atbilstoši tirgus pieprasījumam.

PROFESIONĀLĀS TĀLĀKIZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS:

Professions2 1 KLIENTU APKALPOŠANAS OPERATORS Professions2 2 METĀLAPSTRĀDE ( TIG), KVALIFIKĀCIJA LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR VOLFRAMA ELEKTRODU INERTĀS GĀZES VIDĒ (TIG)
Professions2 3 LIETVEDIS Professions2 4 METĀLAPSTRĀDE ( MIG), KVALIFIKĀCIJA LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU INERTĀS GĀZES VIDĒ (MIG)
Professions2 5 NOLIKTAVAS PĀRZINIS Professions2 6 METĀLAPSTRĀDE ( MMA), KVALIFIKĀCIJA ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA)
Professions2 7 INFORMĀCIJAS IEVADĪŠANAS OPERATORS Professions2 8 METĀLAPSTRĀDE ( MAG), KVALIFIKĀCIJA LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU AKTĪVĀS GĀZES VIDĒ (MAG)

Неформальной образование

  • FIZISKO PERSONU DATU AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS 42H
  • SANITĀRĀS UN HIGĒNAS PRASĪBAS UZŅĒMUMĀ 5H
  • GRĀMATVEDĪBA
  • VALODAS (KRIEVU, ANGĻU, BIZNESA ANGĻU, FRANČU, VĀCU, LATVIEŠU U.C.)
  • MS EXCEL, MS WORD, POWER POINT.
  • PHOTOSHOP, CORALDRAW, AUTOCAD
  • DIGITĀLAIS MĀRKETINGS (SATURA RADĪŠANA,FACEBOOK, SEO, GOOGLE ANALYTICS, ADWORDS)
  • ENERGOAUDITORS 24H
Подать заявку на участие в курсах!

Техническое училище

METINĀŠANAS DARBI

Konsultējam mūsu klientus un realizējam augstvērtīgus metināšanas darbus. Visa veida metināšana - MMA, OAW, MIG, MAG, TIG; ar visu ateriālu grupām - tēraudu, alumīniju, varu, titānu u.c. Metināšanas darbus veicam gan savā darbnīcā, gan klientu objektā.

Аренда помещений

Telpas ir ērti un mājīgi iekārtotas, kā arī aprīkotas ar:
interneta pieslēgumu, tāfeli, multimēdiju videoprojektoru un portatīvo datoru, skaļruņiem, kafijas automātiem. Pie mācību ēkas atrodas bezmaksas autostāvvieta. Klientu ērtībām piedāvājam organizēt kafijas pauzes ar nelielām uzkodām semināra laikā un pārtraukumos.